Interjera dizains

Mēs piedāvājam dažādus dizaina pakalpojumus, kas tiek ņemti vērā tieši jūsu projektam un vajadzībām. Saista telpas ar dvēseli - mazo telpu dizains.                           Lai labāk izprastu Jūsu un mūsu sadarbību, lūdzu aizpildīt Dizaina plānojuma lapu -  dizaina plānošanas forma
Sākotnējā interjera dizaina konsultācija ar toņu, materiālu, stila un apgaismojuma ieteikumiem - 86€

Mēs parasti strādājam gan pie privātiem, gan komerciāliem dzīvojamo māju projektiem, ieskaitot konsultācijas par klientam piederošiem īpašumiem. Pēc apspriešanās, tiek sākta telpas plānošana, zīmējumi, dizaina motīvi, apdares materiālu un mēbeļu izvēle.

Pēc konsultācijas mēs izstrādājam dizaina koncepciju, 2D / 3D rasējumus un turpinām konsultācijas par visu, lai realizētu projekta pabeigšanu, tai skaitā: apmeklējam salonus un pārdevējus, pasūtām paraugus, iegādājamies materiālus, konsultējam darbuzņēmējus par apdares metodēm, kā arī pakaļdzīšanās pēdējā brīža pakalpojumiem un priekšmetiem.

Interjera dizaina pakalpojumi parasti ietver dizaina stila noteikšanu un sienas apstrādes (krāsas / tapetes) izvēli, mēbelēšanu un mēbeļu iegādi, grīdas apdares materiālus, piemēram, paklāju izvēli, sienas mākslu, pasūtīt gleznas, apgaismojuma stratēģijas, kas var ietvert apdares izvēli. Plānošana klātienē kopā ar būvniekiem apspriežot galvenos telpas dizaina akcentus. Sākotnējās konsultācijas tiks sastādītas darba apjomā, un katrai telpai un projekta aspektam saskaņā ar pakalpojumu līgumu tiek aprēķināts detalizēts laiks un izmaksas. Interjera dizaina projekta izmaksas parasti 6,79€/m2 par telpu.

Visas mājas renovācijas projekti var būt ļoti atšķirīgi. Mēs iesakām plānot dizaina konsultācijas, lai mēs varētu apspriest dažādus faktorus, kas saistīti ar liela mēroga projektiem.